Şantiye İlaçlama
4 Haziran 2017
Villa İlaçlama
4 Haziran 2017

Şirket, Ofis ve İşyeri İlaçlama

Şirket, Ofis ve İşyeri Böcek(Haşere) İlaçlama

Çalışma ortamları insan yaşantısının büyük bir bölümünü geçirdiği alanları kapsar. Dolayısı ile geniş bir zaman dilimini iş yerlerinde harcıyor olmak, bu alanların sağlık açısından hijyenik olması gerektiğini gösterir. Ancak çalışma alanlarında genel temizlik her ne kadar yapılıyor olsa da kemirgen ve sürüngen haşerelerin var oluşu ortama bakteri yayar. Sağlığı ciddi anlamda tehlikeye atmalarına yol açan böcek ve haşereler nedeni ile ilaçlama işlemleri yapılmalıdır. Bundan ötürü her Şirket Ofis İşyeri İlaçlama hizmeti almak ve iş sahasını her çeşit haşereye karşı korunaklı hale getirmek ister. Ancak yapılacak olan ilaçlama uygulamasında gelişi güzel bazı yerlere ilaç sıkılması ve ilaçlamanın tamamlandığının söylenmesi tabi ki amatör bir firmanın takınacağı tavırdır.

Dünya sağlık örgütü tarafından onaylı ilaçlar kullanan profesyonel bir ilaçlama firması olarak hizmet öncesinde ilaçlama yapılacak olan alana keşif personeli gönderir ve işyerinin detaylı şekilde incelenip nasıl bir ilaçlama yapılacağına dair görüşlerin alınmasını sağlarız. Bu işleminin nedeni ise haşere türüne göre ilaçlama yapılmasını sağlamaktır. Makropest olarak bu nedenle fazlası ile ilgi görmekteyiz.

İşletmelerde en sık rastlanan haşerelerden biri hamam böceğidir. Normalde bu böceğin insana karşı bir zararı yoktur ancak böceğin yaydığı bakteri ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Bir diğer haşere türü ise faredir ve özellikle üretim yapılan tesislerde fareler çok sık görülür. Bu canlı hem büyük ölçüde bakteri yaymakta olup, hem de kemirgen olmasından ötürü maddi kayıplara da sebep olabilir. Yeryüzünde birçok haşere çeşidi vardır ve bu iki çeşidinde olduğu gibi diğerlerinde de farklı ilaçlar kullanılması gereklidir. Ayrıca İşyeri İlaçlama yapılacağı vakit iş yerinin nasıl bir ilaç tesirine maruz kalacağının bilgisi muhakkak verilmelidir. Çünkü birçok ilaçlama firmasının kullandığı haşere giderici ilaçların yapısında türlü türlü kanserojen madde vardır ve birçoğu da uygulandığı zaman insan sağlığını tehdit ettiği gibi uzun süre uygulama alanında kalan tortularından ötürü sağlığı tehdit etmeye de devam eder.

İlaçlama hizmeti sektöründe yer alan böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama kuruluşları, çevre ve insan dostu olarak profesyonelce ilaçlama yapmalıdırlar ve kokusuz, kimyasal katkısız ilaç yardımıyla haşere giderme uygulaması gerçekleştirilmelidir. Makropest ilaçlama firması bünyesinde tüm ekiplerimiz ile beraber bunu başarmaktayız.

Her türlü çalışma ortamınızdaki haşerelerden bir an önce kurtulma yoluna gitmelisiniz. Bunun için bizlerden yardım alabilirsiniz. Bu yapılmaz ise özellikle kemirgen(fare, tahta kurdu vb.) canlılar iş yerinizde pek çok önemli eşya ya da belgeye zarar verebilirler. Bunun yanı sıra sağlığınızı tehdit edecek mikropları bu canlılar taşırken bir yandan da çoğalacakları için ileri dönemlerde çok daha büyük bir problem de teşkil edebilirler. Bu nedenden ötürü gerek kendi gerek ise çalışan ve müşteri sağlığı açısından zaman kaybetmeden Şirket İlaçlama için firmamızdan yardım alınmalıdır ve var olan haşerelerden sorunsuz şekilde kurtulma sağlanmalıdır.

Unutulmamalıdır ki, işletme ya da ofislerde görülen her türlü haşereler eczane ve aktar gibi yerlerden alınan ilaçlar ile maalesef ki yok olmazlar. Çünkü sizlerin gördüğü birkaç haşerenin ardından aslında bir yığın haşere dolabilir ve de önemli olan yuva yapabilecekleri alanlara profesyonelce ilaçlama yapabilmektedir. Ancak bu şekilde tamamen haşerelerden ve türlü böceklerden(pire, akrep, bit, kene, hamam böceği, karafatma vb.) kurtulmak mümkün olur. Ayrıca sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşabilmek de bu şekilde mümkündür.

Bu nedenle zaman kaybetmeden detaylı bilgi ile birlikte ihtiyacınız olan tüm ilaçlama hizmetlerini alabilir, ekiplerimiz ile doğrudan temas kurarak aklınızdan geçenleri danışabilirsiniz.

Biliyor muydunuz?

Makropest Böcek İlaçlama şirketi olarak Şirket, Ofis ve İşyeri İlaçlama hizmeti vermekteyiz. Sizde profesyonel ekibimize garantili ve uygun fiyatlı Şirket, Ofis ve İşyeri İlaçlama yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Şimdi Ara