Biz Kimiz?

1999 yılından bu yana haşere ilaçlama ve böcek ilaçlama hizmetleri sunan Makropest, bu alanda önemli bir ilaçlama şirketi olarak dikkat çeker. Deneyimli personeli, teknolojik altyapısı ve uzman ekipleri ile pek çok alanda hizmet sağlayan firmamız, zaman ya da mekan fark etmeksizin her türlü ilaçlama işleminde kısa sürede oldukça başarılı sonuçlar sağlar.

Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, teknelerde, gemilerde, bahçelerde, restoranlarda, dükkanlarda, kısacası akla gelebilecek her türlü açık ya da kapalı alanda böcek ve haşerelere karşı ilaçlama hizmetleri veren Makropest, güler yüzlü yaklaşımları ve uygun fiyatları ile müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır.

İlaçlama işlemleri öncesinde keşif yapan ekipler ilk olarak hangi tip haşere ya da böceklerin ortamda olduğunu tespit ederler. Ardından ise bu tür zararlılara özel olarak seçilen ilaç ve teçhizatlar ile uygulama safhasına geçilir. Fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ya da pire ilaçlama gibi işlemler de ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Misyon

İlaçlama sektöründe öncü atılımlar yaparak en modern ve en etkili uygulamalar ile vatandaşlarımızı böcek, haşere, fare, pire gibi dertlerden kurtarmak ve huzurlu yaşam alanları sağlamaktır.

Vizyon

Sahip olduğumuz deneyimli ve eğitimli çalışanlarımızdan oluşan ekiplerimizin yurt içi ve yurt dışında örnek ilaçlama uygulamalarına imza atmaları; sektöründe lider bir ilaçlama firması olarak yenilikçi yaklaşımlar ile haşere ve böcek ilaçlama alanlarında devrim niteliğinde çalışmalar yapılmasıdır.

Profesyonel Hizmet

Tüm hizmetlerimizde kurumsal bir yapı ile çalışmaktayız.

Kaliteli Ürün

Ürünlerimizin hepsi A kalite ürünlerden oluşmaktadır.

Profesyonel Ekip

Ekibimiz işinde tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Tecrübe

17 Yıllık tecrübe birikimi ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Şimdi Ara