Fare İlaçlama
4 Haziran 2017
Pire ilaçlama
Pire İlaçlama
1 Haziran 2017

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Hayatımızın her alanında karşımıza çıkabilecek kadar fazlaca muhatap olmak zorunda kaldığımız haşereler, son derece rahatsızlık verici canlılardır. Evlerde veya dükkanlarda istenmeyen misafirler olarak nitelendirilebilecek hamam böcekleri, sıcak ve nemli olan yerlerde rahatlıkla yaşamlarını idame ettirebilmektedir. Herhangi bir anavatanı olmayan, dünyanın her yerinde yaşayabilen bu canlılar,ortalama 5000 civarı çeşidi bulunan ve değişik boyutlarda olan küçük canlılar olarak dikkat çekerler. İletişimlerini başuçlarında bulunan antenler sayesinde sağlayan hamam böcekleri, bu sayede yön tayin edebilmekte ve yiyecek bulmayı başarmaktadır.

Küçük olmalarına karşın bu denlietkili olan hamam böcekleri ile mücadelede en etkili yöntem ise, hamam böceği ilaçlama uygulamaları olacaktır.

Büyük küçük, genç yaşlı, kadın erkek demeksizin tüm insanlar hijyen ve temizliğe çok önem verirler. Bilindiği üzere, haşere ve böcekler mikrop taşıyıcısı oldukları ve gittikleri her yere bu mikroplarını saçtığı için, hamam böceklerinin gezdiği yerlerde hijyen sağlamak neredeyse imkansızdır. İşte bu tür nedenlerde, istilasından bıktığınız hamam böceklerinin tamamen yok edilmesi için, hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında alanında uzmanlaşmış olan firmamız Makropest ile iletişime geçerek bu sorunla baş edebilirsiniz.

Hamam Böcekleri Nasıl Canlılardır?

Sıcak ve nemli ortamları çok seven hamam böcekleri, pazardan alınan ürünlerle, son derece pis olan gider boruları vasıtasıyla, pek çok farklı metodla evinize veya dükkanınıza girebilirler. Üstelik çok hızlı üreyebilirler. Beslenme konusunda herhangi bir tercihleri olmaksızın hemen her şeyi yiyip karnını doyurabilen hamam böcekleri, özellikle de üstü açık yiyeceklere üşüşürler. İnsanların donarak yaşamını yitirdiği soğuklarda bile hamam böcekleri yaşayabilirler. Aynı zamanda bu canlılar, soğuğa olduğu kadar sıcağa da çok dayanıklıdırlar. Bu canlıların kolay kolay öldürülmeleri de pek olası değildir.

Üstelik hamam böcekleri kanatları, ayakları ya da kafası koptuğunda dahi ortalama bir hafta kadar yaşamını sürdürebilirler. Bu kadar her ortama ve şart uyum sağlayabilen ve evdeki normal koşullarda mücadele edilmesi mümkün olmayan hamam böcekleri için ilaçlama yaptırmak istiyorsanız, her daim yanınızdayız!

Hamam Böcekleri Gıda Zehirlenmesinde Rol Oynarlar

Evinizde hamam böceği gördüyseniz unutmayın ki onlar yalnız başlarına yaşamayı sevmezler ve gördüğünüzden çok daha fazlası bir yerlerde saklanıyorlardır. Genellikle gündüzleri çok fazla dışarıya çıkmayan hamam böcekleri, daha çok gece sessizlik ve tenhalık olduğunda ortaya çıkarlar, evin çeşitli yerlerinde dolanırlar. Diğer pek çok canlı ile kıyaslandığında insanı ısırması ya da sokması olmadığı görülen hamam böcekleri yine de taşıdıkları mikroplar nedeni ile her yerde dolaşmalarından dolayı insana birçok hastalık bulaştırabilirler. En çok karşılaşılan sorunların başında, ev ve işyerlerinde açıkta bırakılan yiyeceklere dadanarak bu yiyecekler üzerine bıraktıkları salyalar nedeniyle hamam böcekleri, insana verem mikrobu, hepatit virüsü, alerjik hastalıklar, astım hastalığı, dizanteri gibi bazen ölümcül de olabilen oldukça ciddi hastalıkları insanlara bulaştırabilirler.

Verdikleri zararlar açısından sorunların baş habercisi olan hamam böcekleri, aynı zamanda gıdalara vermiş oldukları zararlar nedeni ile gıda zehirlenmelerinde büyük rol oynarlar. Bu tür durumlarla karşı karşıya kalmamak adına hamam böceği ilaçlama şirketleri en iyi hizmetleri sunmak için beklemektedir.

Kaliteli Hizmet, Kaliteli Çözüm

Nerede olursa olsun, hamam böceği ile karşı karşıya gelindiğinde onlardan kurtulmak istersiniz. Bu durumun en önemli yöntemi ise ilaçlatmadan geçer. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar, kalitesi ve sektörde öncülük eden yöntemleri ile uzman kadrosu sayesinde hizmet veren firmamız, hem böceklerle mücadele etmenizde yardımcı olacak, hem de hamam böceği ilaçlama fiyatları konusunda yüzleri güldürecektir. Geçici çözümlerden yoruldum, kalıcı çözümler arıyorum diyenlerin tercihi olan firmamız Makropest 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Biliyor muydunuz?

Makropest Böcek İlaçlama şirketi olarak Hamam Böceği İlaçlama hizmeti vermekteyiz. Sizde profesyonel ekibimize garantili ve uygun fiyatlı Hamam Böceği İlaçlama yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

×