Otel İlaçlama
4 Haziran 2017
Apartman, Bina İlaçlama
4 Haziran 2017

Restaurant İlaçlama

Restaurant Böcek(Haşere) İlaçlama

Haşereler, kemirgen hayvanlar ve böceklerin en sık olarak görüldükleri yerler daha çok gıda ile ilgili olan mekan ve işletmelerdir. Bu noktada da restaurantlar dikkat çeker. Yemek piştiği için koku oluşması, yine pişirme esnasında ortaya çıkan sıcak hava gibi unsurlar da böcek ve haşereleri bu bölgelerde aktif hale getirir. Restoran, kafe gibi yerlerdeki temel böcek sorunu buradan ileri gelir. İşte tüm bunları ortadan kaldırmak için de haşere ilaçlama, böcek ilaçlama gibi işlemlere gereksinim duyulur. Makropest ilaçlama firması olarak bizler restaurant ilaçlama işlemlerini en kaliteli ve profesyonel şekilde sağlamaktayız.

Müşterilerin huzurlu bir şekilde yemek yemesi, çalışanların herhangi bir sıkıntı yaşamadan servis yapmaları ve bunlara benzer güzel ortamların sağlanması böceksiz ve haşeresiz bir biçimde mümkün olur. İşte bundan dolayı da profesyonel ilaçlama firmalarından istifade edilmeli, kısa zamanda en etkili ve uzun ömürlü sonuçları almak mümkün olmalıdır. Bununla beraber kullanılan ilaçların Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanması, pratik şekilde ilaçlamaların yapılması ve sağlığın da bu şekilde korunması mümkün olur. Makropest ilaçlama ekipleri bu aşamada görev alarak restaurant ilaçlama hizmetlerini en iyi ve en net şekilde sunabilir.

İlaçlama işlemlerinde keşif turları da çok önemlidir. Çünkü ilaçlama ekiplerinin hangi tür ilacı ve ekipmanı tercih ederek uygulama yapacağı ancak keşif turunda fark edilen kemirgen, böcek ya da haşerelerin bilinmesi ile mümkündür. Örnek olarak lokantada hamam böceği çok ise buna uygun ilaçlar tercih edilirken, fare veya pire gibi canlılar işletmede cirit atıyor ise buna uygun bir teknik ekipman ile hizmet edilir. Kısacası kullanılacak olan ilaçların ya da tekniklerin keşif turuna göre tespit edilip değerlendirilmesi lokanta ve restaurant ilaçlamalarında fazlası ile gereklidir. Lokantanın ya da restaurantın mutfağında olsun, yemek salonunda ya da tuvaletlerinde olsun farklı tipte böcekler de tespit edilebilir. Buna uygun olarak uygulamalar yapılır ve ilaçlama ekipleri kendini tespit edilen canlılara göre hazırlar.

Makropest ilaçlama şirketi olarak bizlerin en büyük avantajı Tarım Bakanlığı onaylı malzemeleri kullanmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerden istifade etmemiz ve eğitimli bir personele sahip olmamızdır. Ne yapacağını, nasıl yapacağını ve bu esnada da neler kullanacağını bilen ekipler anında çözüm için her türlü haşere ilaçlama, böcek ilaçlama gibi uygulamaları yerine getirirler. İster büyük bir restaurant olsun, ister bir esnaf lokantası olsun fark etmeksizin her türlü gıda işletmesinde doğru adımlar atılır ve en ufak bir hamam böceğinin bile işletmede kalmaması sağlanır. Bununla beraber birbirinden başarılı uygulamaların periyodik olarak yapılması ile çok daha uzun ömürlü sonuçlar da alınmaktadır. Yani ilaçlama ekiplerimiz tarafından doğru ve net hizmetler sunulmakta, işletmeler de böcek, fare ya da haşere derdinden kurtulmaktadır.

Dilerseniz siz de işletmeniz için firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Sahip olduğunuz restaurant için keşif turuna gelen ekiplerimiz hangi tip canlıların burada yer aldıklarını ve bu canlıları mekandan uzak tutmak için yapılması gerekenleri sizlere anlatacaktır. Onaylı ve kaliteli ilaçlama teçhizatları ile çalışan ekiplerimiz uygun fiyatlı hizmetleri ile de sizler için eşsiz bir fırsat sağlayacaklardır.

Biliyor muydunuz?

[rev_slider biliyor-muydunuz]

Makropest Böcek İlaçlama şirketi olarak Restaurant İlaçlama hizmeti vermekteyiz. Sizde profesyonel ekibimize garantili ve uygun fiyatlı Restaurant İlaçlama yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Şimdi Ara