Servis Bölgelerimiz

SERVİS BÖLGELERİMİZ

İstanbul'un her yanına profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri götüren Makropest, vatandaşların huzurlu bir şekilde yaşamlarına devam etmeleri için elinden geleni yapmaktadır. Tecrübeli ve hızlı çalışan ilaçlama ekiplerimiz ile ülkemizin en kalabalık ve en büyük kenti konumundaki İstanbul'da kaliteli bir ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Üstelik semt semt, ilçe ilçe çalışan özel kurulmuş ekipler ile kısa zamanda en iyi sonuçları almaktayız.

Avrupa Yakası olsun, Anadolu Yakası olsun her bir İstanbullunun çağrısına yanıt vermekte, en kısa sürede böceklerden ve haşerelerden arındırılacak olan ortamda olmaktayız. Bu nedenle de servis bölgelerimiz bizler için çok önemlidir.


Büyükçekmece'den Silivri'ye, Esenyurt'tan Sarıyer'e kadar İstanbul'u karış karış ezen ilaçlama ekiplerimiz gittikleri bölgelerde ilk olarak keşif yapmakta ve hangi tip haşere ya da böceğin(akrep, yılan, güve, karafatma, tahta kurusu vb.) orada yaşadığına dair tespitlerde bulunmaktadırlar. Ardından ise pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, fare ilaçlama gibi uygulamalar ortaya konur. Kadıköy'de, Beşiktaş'ta, Beyoğlu'nda, Şişli'de, Kağıthane'de ya da diğer pek çok farklı ilçede en tecrübeli çalışanlarımız ile görev almaktayız.

Hava sıcaklıklarının daha çok hissedildiği ve bundan dolayı da böcek istilalarının daha sık yaşandığı Pendik, Kartal ya da Tuzla'da da kurumsal kimliğimiz ve profesyonel yaklaşımlarımız ile haşere ve böcek ilaçlama hizmetlerini sunmaktayız. Dilerseniz siz de İstanbul'un neresinde olursanız olun bizlere ulaşarak ilaçlama hizmet talebinde bulunabilir ve buna göre de uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ara

×