Adalar böcek ilaçlama
Adalar Böcek İlaçlama
11 Haziran 2017
Sancaktepe böcek ilaçlama
Sancaktepe Böcek İlaçlama
13 Haziran 2017

Esenler Böcek İlaçlama

Esenler Böcek İlaçlama

Sağlığımız tehdit eden, genellikle pis yerlerde yaşayarak üzerlerinde pek çok mikrop taşıyan ve çeşitli sebepler ile hayatımıza dahil olan böcekler(hamam böceği, akrep, güve, pire, kulağakaçan vb.), ilaçlama sayesinde yaşam alanlarımızdan uzaklaştırılabilmektedir. Bu işlemler ise, günümüzde alanında uzman olan kişiler tarafından yapılmakta ve sorunlara kökten çözümler getirilebilmektedir. Geçmiş dönemlerden bu zamanlara değişen sektör, pek çok il ve pek çok semtte olduğu gibi, Esenler’de ilaçlama olarak da ilerlemiştir. Firmamız Makropest, ilaçlama sektörüne farklı bir soluk getirmiş ve hemen her işlemi belli bir çalışma prensibine uygun şekilde düzenleme yapmıştır.

İlaçlama Yaptıracağım Firmaya Nasıl Güvenebilirim?

İlaçlama yaptırmaya karar verdiniz, ancak Esenler ilaçlama şirketleri arasından hangisini çağırıp ilaçlama yaptıracağınıza karar veremediniz. Burada yapılması gereken ilk şey, ilaçlama yaptırılacak olan firmanın yasal prosedürleri yerine getirip getirmediğinin araştırılması olmalıdır. Uygun koşullar, belgeler ve ilaçlar ile çalışma yapan, firmamız gibi güven ilkesini üst sırada tutan firmalar ile çalışmak en doğru sonucu verecektir.

Böcek İlaçlama İşlem Basamakları Nelerdir?

Esenler ilaçlama olarak önceliğimiz, yaşam alanlarında bulunan haşereleri en doğru ve en kısa sürede ortadan kaldırmaktır. Bunun için ise;

1) Yapılması gereken ilk şey, ilaçlama yapılması istenen bölgenin işlemlere hazırlanmasıdır.

2) Esenler böcek ilaçlama olarak ikinci önceliğimiz ise, ilaçlama yapılmasına karar verilen alan kapalı bir bölgeyse içerde bulunan kapı ve pencerelerin kesinlikle hava almayacak şekilde sıkıcıca kapatılmasıdır. Böylelikle ilaç alanda daha iyi bir etki gösterecektir.

3) Çocuklar ve yaşlılar, sağlıklı bir yetişkine göre bünyeleri daha zayıf olan grupta yer alırlar. Bu nedenle bu kesim kesinlikle ilaçlama yapılacak bölgeden uzaklaştırılmalıdır.

4) İlaç, ortamda bulunan hemen her yere nüfuz etme eğilimindedir. Dolayısıyla, ilaçlama için gerekli olan alan dışındaki hemen her eşya ortadan kaldırılmalıdır. Özellikle de mutfak eşyalarıdolapların içerisine kaldırılmalı ve ilaçlama işlemi bitiğinde de iyi bir yıkama ve dezenfeksiyon işlemi yapılmadan kullanılmamalıdır.

5) Ortamda yine ilaç üzerine yapışacağı için açıkta yiyecek, içecek bırakılmamalıdır.

6) Kapalı ortamda sıkıca kapatılma işlemi yapıldığı için, haşerelerin(pire, bit, kene, akrep vb.) tamamen yok olduğundan emin olunduktan sonra ilaçlanan alan ortalama 2 saat havalandırılmalıdır.

Biliyor muydunuz?

[rev_slider biliyor-muydunuz]

Makropest Böcek İlaçlama şirketi olarak Esenler Böcek İlaçlama hizmeti vermekteyiz. Sizde profesyonel ekibimize garantili ve uygun fiyatlı Esenler Böcek İlaçlama yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Şimdi Ara